‘voor een fijne schooltijd’

Scholen & schoolmaatschappelijk werkers

Selecteer de school van uw keuze.
U vindt hier de contactgegevens van de intern begeleider en schoolmaatschappelijk werker van deze school.

school intern begeleider schoolmaatschappelijk werker aanwezig
Al Qoeba Zeynep Ozyilmaz Sezen Durmus dinsdagmiddag en vrijdag
Algemene Hindoebasisschool Soelin Biharie & Sumintra Algoe Hajar El Hadri woensdag 8.00 - 14.00 uur
Anne Frankschool Wanda Coopman, Jetty Soerdjoesing & Sonja Bose Roshni Badal dinsdag 09.00- 17.30 uur & woensdag 9.00 - 12.00 uur afwisselend met vrijdag 14.00 tot 17.00 uur
Annie M.G. Schmidtschool A. Verduin, L. Holt en M. Schrage Zeenat Ghoerahoe donderdag
Balans Benjamin van Oosterom, Ineke smit & Lucia Stemmerik Ingrid Kuyvenhoven dinsdag 8.30 - 16.00 uur
Basisschool 't Palet Monique van de Spek, Varsha Ramkhelawan, Wilfred van de Kolk,Bregje van Schöll en Emmy Prins Majida Namroudi maandag en woensdag van 07.30 -16.30 uur
Basisschool Cosmicus Sifa Yilmaz Zeenat Ghoerahoe dinsdag
Basisschool De Kleine Wereld Kathelijne Donkervoort, Renate Beldi en Tiets Reekers Marieke Schulten Maandag van 08.30u tot 16.00u en woensdag van 08.30u tot 16.00u
Bavinckschool Maritza Mieremet Hajar El Hadri maandag & donderdag 13.30 -15.30 uur
Bernardusschool Merel van Paassen Desiree Swalef op afroep
Bernardusschool VSO Vera Koeleman Desiree Swalef op afroep
Bonte Vlinder Joanne de Waal, zorgcoordinator José van Moorsel Reamustraat: 1e maandag v.d. maand 8.30-9.30 uur of op afroep
BS Haagsche schoolvereeniging Patty Burghouwt Natascha van Berkel woensdag (op afspraak)
Carolusschool Dick Polman Deepa Bhikharie woensdag
CBS De Elout Jan Jacob van den Ouden en Marion de Vroedt Maya Ramesar Woensdag 8.10 - 11.30
CBS De Waterlelie Lyanne Beereboom Dinsdag ochtend
Christoffel Helgamarie van der Welle Ingrid Kuyvenhoven vrijdag 9.00 - 14.15 uur
CMS De Abeel Nicole Visser Nadine Nederpelt donderdag middag
Comenius Hans de Winter Sezen Durmus maandag 9.00 - 16.30 uur
Da Costaschool Danielle Flinterman Esmé Sprenger Maandagochtend en dinsdagmiddag
Da Costaschool - De Spiegel Emira Bilkic en Marisca Hiwat Marijke Mendelaar Maandag tot 15.00 uur en flexibel i.v.m. locatie
Daltonschool de Vijver Yvette Pont & Tonny Boode Djoelan Everts maandag 08.45- 16.00 uur
De Baanbreker Ishane Hajjaoui & Chantal van der Akker Regine Bijl donderdag 13.15-15.15 & vrijdag 09.00-15.00
De Bras Marije Datema Fleur Smoorenburg Dinsdag
De Buutplaats Tineke de Niet & Ton Witteman Layla El Ousrouti dinsdag 8.30 - 17.00 uur
De Comenius Hans de Winter Sezen Durmus maandagochtend van 9.00 tot 11.00
De Drentse Hoek Geert Wiessner, Jose Kuipers Rianne Bardelmeijer dinsdagmiddag
De Drie Linden Marja Cardinaal Hajar El Hadri maandag 8.15 - 13.45 uur & dinsdag 8.15 - 11.45 uur
De Fontein - Wateringse Veld Mariska Roche, Lianna Huizinga, Marion Suurland & Corrie Kobbi Eveline Flink dinsdag
De Fontein - Ypenburg Inge Griffioen & Maaike van den akker Ingrid Kuyvenhoven donderdag 8.15 - 15.45 uur
De Gantel Rita van Venetië & Nelly Vos Eveline Flink woensdag
De Gelderlandschool Tania Pedroz & Judith Spelt Ellen van Es donderdag 8.30 - 12.30 uur
De Horizon Peuters: Elena Chessa, groep 4 - 8: Ellen Valstar Roshni Ghoerbien maandag 0730u-1130u en vrijdag 1230u-1600u
De Horizon Peuters: Elena Chessa, groep 4 - 8: Ellen Valstar Roshni Ghoerbien maandag 0730u-1130u en vrijdag 1230u-1600u
De Jonge Wereld Henriette van Leeuwen & Jorinde van Iterson Ellen van Es dinsdag 8.30 - 13.00 uur
De Kameleon Hennie Grupstra Regine Bijl dinsdag 8.45 - 15.30 uur
De Kleine Prins Ronald Meerburg Regine Bijl Maandagmiddag/of donderdagochtend, op afspraak
De Kleine Wereld Tiets Reekers Marieke Schulten Op afspraak
De Klimop Anja Rexwinkel en Marianne Hoeing Esmé Sprenger Dinsdagochtend en/of donderdagochtend
De la Reyschool Carolijn Hendriks & Maja Elfasi Nici Huberts vrijdag 9.00 - 14.00 uur
De Meerpaal Kitty van der Ende Roshni Ghoerbien vrijdag 0800u-1115u
De Notenkraker Yolanda Spanjer Wendy Mulder vrijdag
De Oase Femy Verspaandonk & Patricia Visser Floor van der Vegt donderdag
De Ontmoeting Martine van Wijngaarden & Liesbeth v.d Stel Marianna van Veen donderdag 8.15 - 16.00 uur
De Paradijsvogel Wieteke Sander Kooijman woensdag
De Parkiet José Heemstra Hajar El Hadri dinsdag 12.00 - 16.00 uur
De Peutergaarde Erna van houdt en Marjolein Silvania Fleur Smoorenburg Wisselend
De Peutersprong 1/ De Voorsprong Annemieke Bozuwa Sezen Durmus dinsdagcochtend van 9.00 uur tot 11.00 uur
De speelgaarde Nassira Akkabi en Imane Akkabi Fleur Smoorenburg Wisselend
De Springbok Liesbeth van Houten en Esther Coers Shuwemy Vrutaal Dinsdag 8:00-16:30 uur en woensdag 8:00-13:00 uur
De Startbaan Arlette Langenberg Sander Kooijman maandag
de Strandwacht Marguerite van Voorst Dinsdag 8-16u, woensdag 13-17u, donderdag 12:30-16:30, vrijdag 8- 16u
De Toermalijn Christianne Barendse gr 5 t/m 8 Hajar El Hadri donderdag 8.15 - 13.10 uur
De Triangel Esther de Beer Layla El Ousrouti do en vrijdag ochtend
de Tweemaster Patricia Nieuwenhuis Annemieke van Mulligen woensdagochtend van 8.15-12.30 uur
De Vlierboom Monica Baldew Vanessa Warffemius Maandag 8.30 uur-14.00 uur en woensdag 8.30 uur-11.00 uur
De Vliermeent Coby van der Weerd Vanessa Warffemius Donderdag 9.00 uur-17.00 uur
De Voorsprong Annemieke Bozuwa (onderbouw) en Saskia Verheus (bovenbouw) Sezen Durmus dinsdagochtend, donderdag hele dag
De Vrije School Den Haag Rodette van Dunné, Caroline Mast & Annemart Hoogland Nadine Nederpelt Dinsdag
De Vuurtoren Annette van der Geest + Sandra Zwirs José van Moorsel Donderdag 13.00 - 15.00 uur
De Vuurvlinder Tania Pedroz Suzanne Dekker maandagmiddag
De Walvis Maaike de Ruiter maandag 8.00 - 14.00 uur
De Wissel Marleen Looijer & Ellen Vink Ellen van Es maandag 8.00 - 14.00 uur & donderdag 13.00 - 16.00 uur
De Zonnebloem Linda Verhoeven & Marloes Verhagen Vanessa Warffemius Dinsdag 10.30 uur - 17.00 uur
De Zonnestraal Jolanda Hordijk, Mirjam van Paassen, Marianne Moerman Wendy Mulder maandag
de Zuidwal Ingrid van Dongen Sebastiaan Gregoire dinsdag van 08:30 tot 16:00
de Zuidwal Ingrid van Dongen Sebastiaan Gregoire dinsdag van 08:30 tot 16:00
De Zuidwester Willeke Buijs en Debbie Mosterd Ceviera Mohamedjoesoef maandag 8.00 - 13.30 & donderdag 8.00 - 12.30 uur
Den Hertogschool Nafiesa Oemed Desiree Swalef dinsdagochtend
Doedijntje Emmy Prins Nancy Achterhof 1x per 3 weken op donderdagochtend of donderdagmiddag
Dr. J.A.Gerth van Wijkschool Nel Bernardon & Mark Kok Annet Anvelink-Iken maandag de hele dag
Dr. Willem Dreesschool Astrid Haegens & Jeanet Vredeveld Annet Anvelink-Iken Dinsdag 8.00 tot 15.30 uur en donderdagochtend
Ds. D.A. van den Boschschool Petra van Ulden Marieke Schulten Dinsdag van 09.00-16.00u en op afspraak
Ds. W.E. den Hertogschool Jannine Dijkstra & Elly van Zijverden Birgit Steenaert-Ter Maten donderdag 13:00-17:00 uur
Duinoordschool Mirjam Uiterdijk Marguerite van Voorst donderdag 8-12u
Eben Haëzerbasisschool Anja Verburg Roshni Ghoerbien dinsdagmiddag: 2 uren, tijd niet vastgelegd
Eerste Nederlandse Montessori School (ENMS) Els van Santen Maya Ramesar Donderdag 8.15 - 12.15
ENBS Sylvia Streur, Babette Lucas, Nicoline Plugge José van Moorsel Maandelijks bij CVB dinsdags / op vraag
Erasmus Gieta Moti en Nicole Jeurissen Michelle van Nieff dinsdag 08.00 - 16.30 uur
Escamphof Sandra Oudshoorn Nancy Achterhof Dinsdag
Galvanischool Anja Luxemburg (gr 3 t/m 8) & Mijanou van Ingen (kleuters) Sandra van Boven dinsdag 8.30 - 14.30 uur
Grote Beer Anneke Greven, Rymke Wijnberg en Jolanda vd Ende Michelle van Nieff donderdag 08.00 - 16.30 uur
Helen Parkhurst Henny van der Meer & Alexandra de Wit Rianne Bardelmeijer maandagochtend, dinsdagochtend
Het Drentse Hoekje Jose Kuipers Rianne Bardelmeijer maandag om de week tussen 12.45-14.45 uur en dinsdag 1x per 4 weken tijdens inloop om 13.00 uur
Het Lichtbaken Ineke de Lange (kleuters en gr. 3) & Lisanne Surie (gr. 4 t/m 8) Sandra van Boven donderdag 8.30 - 12.30 uur
Het Peuterbos Petra van Ulden Marieke Schulten Vrijdag van 12.45u tot 14.45u
Het Startpunt Simone van Bokkum Deepa Bhikharie donderdag 8.00 - 17.00 uur
Het Volle Leven Yvonne Toonstra en Marianne van der Horst Esmé Sprenger Donderdag(middag)
Houtrust school Mw. M. Jellema Ingrid Gopal maandag 12:30 tot 16:00 uur
IKC Vroondaal Geneviève Frinking Floor van der Vegt dinsdagmiddag
Insp. W.P. Blokpoelschool Mirjam Tuinenburg Jennifer Ellis Maandag, dinsdag en donderdag
Inspecteur de Vriesschool V(S)O Sonja Enthoven Marleen de Moel ma t/m do 9.00 tot 17.00 uur
Jan Ligthartschool Astrid Mulder Seher Göker maandag (hele dag)
Jan van Nassauschool O3 Saskia van Pelt, Henny Bult en Marian Lemire Marijke Mendelaar Donderdag 8.00 - 16.30 uur
Jeroenschool Susanne Kikkert & Anouk Snaterse Marianna van Veen dinsdag 8.15-16.30
John F. Kennedyschool Maria Alvarez Desiree Swalef Maandagochtend
Kind Centrum Bamboe Wendy Peters / Angelique Klein-Gielisse Margot den Hollander dinsdag en donderdag
Kind Centrum Bamboe Wendy Peters en Angelique Klein-Gielisse Meike Beekhof maandag 8.30-17.00 en woensdag 8.30-13.00
Kinderdagverblijf Dion DAK Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Femke DAK Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Kim DAK (Draaistraat) Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Koen DAK Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Said DAK Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Small locatiemanager Elma vd Berg Nancy Achterhof op afspraak
Kinderdagverblijf Tirza DAK Nancy Achterhof op afspraak
KinderOpvang 2 Onder Elkaar unitmanager Saskia Snel Regine Bijl in overleg
KinderOpvang 2Prinsjes Unit manager Linde Engbers Regine Bijl In overleg
Kladderkatjes Natascha Kleindijk Nancy Achterhof 1x per 2 weken op donderdagmiddag of vrijdagochtend
Koetsveldschool adj.dir Leone Voogt Roshni Badal donderdag 9.00 - 14.45 uur en vrijdag variabele uren
Koningin Beatrixschool T Vavier, J Vierhout, S Mulder Kim van Hagen dinsdag-donderdag
Koos Meindertsschool Annemarie Verschuren Sandra van Boven donderdag 13.00 - 17.00 uur
Leeuwerikhoeve Wendy Elsackers Desiree Swalef thursday
Leyenburgschool Paola Frau & Annemarie de Heiden Ellen van Es dinsdag 13.00 - 17.00 uur
Liduina Basisschool groepen <4: Nelleke de Mooij, groep 4 en 5: Mijke van der Valk, groep >5: Michiel Asselman Roshni Ghoerbien woensdag 0800u-1330u
Maria Montessori school Sophie Reinders, Evelien van de Rest en Anja van tartwijk Fleur Smoorenburg Maandag
Max Velthuijs Gea Wolbers Natascha van Berkel maandag
Meester Schabergschool Hilde van den Ende Sebastiaan Gregoire Maandag van 12:30-16:00
Montessori Valkenbos Sandra Kramp en Alice van Oudheusden Esmé Sprenger Maandagmiddag
Montessorischool Houtwijk Bianca van Haaften Floor van der Vegt woensdagochtend
Nutsschool Rob Schroot Maya Ramesar Donderdag 12.30 - 16.30
Nutsschool Bezuidenhout Mw. C. Groen Ingrid Gopal dinsdag 12:30-16:00 uur
Nutsschool M.M. Boldingh Elly Birza Roshni Ghoerbien maandag 0730u-1130u
Nutsschool Morgenstond Nynke van der Zee Djoelan Everts donderdag 08.45 - 16.00 uur
Nutsschool Woonstede Cynthia Dobbe Ceviera Mohamedjoesoef donderdag 12.30 - 16.00 uur en vrijdag 12.00 - 13.00
Nutsschool Zorgvliet Karin Radix Natascha van Berkel dinsdag
O.G.Heldringschool Mariette Verhagen Lia Lödel Dinsdag
OBS Archipel Hante Visser Sebastiaan Gregoire Maandagochtend tot 12:00
OBS Archipel Hante Visser Sebastiaan Gregoire Maandagochtend tot 12:00
OBS Benoordenhout Karin Werksma Sebastiaan Gregoire vrijdag van 09:00 - 12:00
OBS Benoordenhout Karin Werksma Sebastiaan Gregoire vrijdag van 09:00 - 12:00
OBS Bohemen Kijkduin Peter de Haan Maya Ramesar Maandag 8.15 - 14.15
OBS De Kleine Keizer Judith Fransen Maya Ramesar Dinsdag 8.15 - 15.45
obs De Klimop Marianne Hoeing, Anja Rexwinkel Sinem Erdogan Dinsdag 9.00-17.00 uur
OBS De Spoorzoeker Annemarie Mosterd / Sophie Navest Lyanne Beereboom donderdag ochtend
OBS De Springbok Marge van Gardingen Nici Huberts dinsdag 9.00-14.30 en donderdag 9.00 - 17.00
OBS De Springbok Esther Coers en Liesbeth van Houten Marijana Bagaric dinsdag van 8.00 uut tot 16.00 uur en woensdag van 8.00 uur tot 15.00 uur
OBS de Waterland Mariska de Jong Sander Kooijman Maandag
OBS Het Galjoen Berna Daniels peuters, groep 1t/m 3 Natascha van Berkel donderdag en vrijdag
OBS Het Galjoen Iris Kouwenhoven groepn 4 t/m 8 Natascha van Berkel donderdag en vrijdag
OBS Houtwijk Irma van Adrichem Birgit Steenaert-Ter Maten maandag 9:00-13:00 uur
OBS Paul Krugerschool Marijana Bagaric maandag van 8.00 uur tot 16.00 uur
Onze wereld Melanie Marcussen, Laila Boulakjar & Mireille van der Meer Nela Koeiman Maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag
Oranje Nassau school Mw. S. Kerkstra Ingrid Gopal maandag 8:00 tot 12:00 uur
Oranjeschool Lidia Taal Annemieke van Mulligen dinsdag van 8.30 tot 13.00 uur
P. Oosterleeschool Claire Caminada, Irma de Jongh en Margareth Lochtenbergh Meike Beekhof dinsdag 8.30-16.00 en donderdag 8.30-13.30
P.H. Schreuderschool Thalia Zwetsloot Birgit Steenaert-Ter Maten maandag 13:00-17:00 uur dinsdag 9.00 - 16.00 uur
Paschalis L. Buitendijk Ingrid Gopal dinsdag 12 tot 16:30 uur
Paul Krugerschool Els Koffeman, Marga Vink, Helene Corbeau Sinem Erdogan Donderdag 9.00-18.00 uur
PC Hooftschool Lizette Oudshoorn, Sandra Voorham Nancy Achterhof dinsdag
PCA Richelle de la Combe, Jaimy de Gier Wendy Mulder dinsdag
PCB Prinsehaghe Saskia van Wieringen Sebastiaan Gregoire donderdag van 08:30 - 12:30
PCB Prinsehaghe Saskia van Wieringen Sebastiaan Gregoire donderdag van 08:30 - 12:30
PCBS De Vlieger Nicolette van Vliet, Wendy Ammerlaan, Andrea Sas Wendy Mulder donderdag
Petrus Donders Marjolein Silvania en Erna van Houdt Fleur Smoorenburg Donderdag
Peuterpalet Emmy Prins Nancy Achterhof Donderdagochtend of donderdagmiddag
Peuterspeelzaal de Baanbreker Chantal van den Akker Regine Bijl Donderdagmiddag, vrijdag
Peuterspeelzaal de Kameleon Hennie Penninkx Regine Bijl Dinsdag
Piramide Marja Seijsener Sander Kooijman woensdag
Prins Willem Alexanderschool Myra van der Meulen & Ronald Meerburg Regine Bijl maandag van 8.30 - 15.30 uur & donderdag van 8.30 - 12.00 uur
Prinses Ireneschool Marloes van der Geest & Hester Groenewegen Deepa Bhikharie maandag 8.30 - 17.00 uur
Prinses Marijkeschool Monique Meye, Pamela Leurs, Chrisje van den Berg & Duygu Dönmez Seher Göker dinsdag en donderdag (hele dag)
Prof. Mr. A. Anemaschool Janneke van de Elst & Marianne Mens-Veerman Djoelan Everts dinsdag 08.45 - 17.00 uur
RKBS De Regenboog Lyanne Beereboom maandag, woensdag ochtend en dondermiddag
Rosa basisschool Ellen Buijs en Niky Jobse Ceviera Mohamedjoesoef dinsdag 9.30-16.00uur
SBO De Haagse Beek Dan Segijn Monique Kockelkoren dinsdag & donderdag, woensdag incidenteel
SBO Het Avontuur Ineke de Water & Miranda Langeveld Maaike de Ruiter dinsdag 8.00 - 16:30 uur
SBO Het Mozaïek Linda van der Vliet Nadine Nederpelt donderdag ochtend
SBO Merlijn juf Diantha, Miriam & Jovanka Marianna van Veen woensdag en oneven weken maandagochtend
SBO Pastoor van Ars Annelize van Adrichem Floor van der Vegt maandag
sbo Springplank Jessica Groen & Martin van Leeuwen Roshni Badal maandag 9.00 - 14.45 uur
Schoolvereniging Wolters Alice Schaffer (bovenbouw), Esther van Breemen (middenbouw) & Eveline Flink (onderbouw) Suzanne Dekker donderdag
Shri Vishnu school Esmé van der Minde & Sawieta Maniram Deepa Bhikharie dinsdag 9.00 - 17.00 uur
SO De Opperd Lyanne Beereboom maandag, woensdag ochtend en donderdag middag
Statenkwartier Romina Trombini & Odette Tieleman José van Moorsel Woensdag 9.00 - 13.00 uur
Tamar school A. Kester/ R. Eernstman Kim van Hagen vrijdag
Thusanong Marge van Gardingen Nici Huberts dinsdag en donderdag
Van Hoogstratenschool Merel Stoevelaar Suzanne Dekker maandagochtend
Van Ostadaschool Sascha Karis, Gwenn Llyod en Marjoleine Brink Shuwemy Vrutaal Maandag en donderdag 8:15-16:15 uur
VS Wonnebald Elma van Geest (klas 2 t/m 6) & Regina van der Windt (kleuters en klas 1) Sandra van Boven maandag 13.00 - 17.00 uur
Waalsdorp Montessorischool Marjan Zegers Suzanne Dekker dinsdagmiddag
Waalse Louise de Colligny Clarike Blok Seher Göker vrijdag (8.30-13.00 uur)
Willem de Zwijgerschool Judith Poelman Lia Lödel Woensdag
Willemsparkschool Esther Reinders Suzanne Dekker dinsdagochtend
Yunus Emre (Mandelaplein) Olfa Rjaibi/Sara Chouha Serap Kilic maandag 9.00 - 17.00 uur
Yunus Emre (Potchefstraat) Salima Azouagha Serap Kilic Donderdag 9:00-14:30
Yunus Emre (Van Damstraat) Nadifa Akabi/Ouafa Abrazzi Serap Kilic dinsdag 9:00-17:00
Yunus Emre Beresteinlaan Imane Akkabi ( onderbouw) en Nassira Akkabi ( bovenbouw) Fleur Smoorenburg Woensdag