‘voor een fijne schooltijd’

Peuteropvanglocaties & schoolmaatschappelijk werkers

Selecteer de peuteropvanglocatie van uw keuze.
U vindt hier de contactgegevens van de intern begeleider en schoolmaatschappelijk werker van deze locatie.

peuteropvang intern begeleider schoolmaatschappelijk werker aanwezig
't Hoogstraatje Esther van Vonderen Maandagochtend
't Klimhof Gieta Saskia Knippenberg Ma-middag, di-ochtend en do-ochtend op afspraak
2 Acrobaten Wendy Versluijs donderdag van 9.00 tot 14.30
2 Zonnebloemen 2 Samen Esmé Sprenger In overleg
2Aan2 peuteropvang Danny Deepa Bhikharie woensdag (op afspraak)
2Lakeien Dorien Dalmeijer Majida Namroudi op afroep
2Penselen Majida Namroudi Op afroep
2Samen - 2Koninkjes Contactpersonen: Angela Muit/ Sarissa Jansen Deepa Bhikharie Op afspraak (woensdag/ donderdag)
2Wasberen Judith Proost Eefke Hazenbroek Op afspraak
Blos Mariska Roche Nikki van der Hak woensdagochtend
Comenius Maud Bekink Sezen Durmus maandag
David Dak Nel Bernardon Margot den Hollander dinsdag en donderdag ochtend
De Hummelhoek 5,5 uur Nel Bernardon Margot den Hollander donderdagochtend
De Kleine Dolfijn Nadifa Akkabi Serap Kilic Maandag
De kleine Kameleon Henny van der Meer Regine Bijl Maandag tussen 8.30 - 14.45 op afspraak
de Kleine Linde Tess Groneschild Marianna van Veen maandag v.a. 12.00 uur en woensdag tot 15.00
De kleine Prins Ronald Meerburg Regine Bijl Dinsdag en Donderdag op afspraak
de Kleine Wereld Rachl van Barreveld Marianna van Veen dinsdagochtend 8.00 - 12.00
De Peutersprong 1 en 2 Genevieve Leihitu Sezen Durmus dinsdagochtend en donderdag
De Speelgaarde Ouahiba Saskia Knippenberg Ma-ochtend, di-middag en do-middag op afspraak
De talentenklup Els Shuwemy Vrutaal Vrijdag van 10:30 tot 11:30 uur
De Tuimelaar Belgin Sofu Maandag op afspraak
De Veldmuisjes Rianne de Haan Natascha van Berkel Donderdag
Dikkie Dik Susanne Bakker Wendy Versluijs dinsdag van 8.45 - 16.45
Dikkie Dik (gro-up) Nathalie Schmit Iris Ploum op afspraak
Ganesha Belgin Sofu op afspraak
Gro Up Helen Parkhurst Marianne Vijverberg - van der Wel (zorgcoordinator) Rianne Bardelmeijer op afspraak
Gro-up (Rataplan) Peter de Haan Ciska Monkel Dinsdag 8.00-15.00
Gro-Up Alice in Wonderland Nathalie Schmit Esther van Vonderen Maandagmiddag
Gro-Up Grote Beer Eefke Hazenbroek Op afspraak
Gro-up Knofje Nanette Houtman (locatie manager) Nettie Nieuwenhuizen op afroep
Gro-up Paddington Marianne Vijverberg-van der Wel (zorgcordinator); Mandy Duyvestyn (senior locatie manager) Nettie Nieuwenhuizen op afroep
Gro-up Piraten Haeby Uiterdijk (senior locatie manager) Nettie Nieuwenhuizen op afroep
Het Baanbrekertje Chantal van den Akker Regine Bijl Vrijdag 8.30 - 14.30 op afspraak
IKC Al Medina Leyla Ozcelik Sezen Durmus dinsdag en vrijdag
Ireentje (JongLeren) Iris Ploum maandag (en vrijdag op afspraak)
JongLeren De Kladderkatjes Melody Peeters (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Maandag en donderdag
JongLeren Peuterleerplek De Kleine Wereld Sada El Idrissi (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Dinsdag en woensdag
KBS W. Vooijs Kim van Hagen Dinsdag ochtend-Donderdag
KC Bamboe Wendy Peters Germaine Salas Woensdag en donderdag
KC Speleon Sifa Yilmaz Zeenat Ghoerahoe Dinsdag
KDV Small Cynthia Steenkamer-Dekkers in overleg
Kindcentrum Wondersteboven (scoh, 2Samen) Sanne Snijders, Charlotte Kop Iris Ploum donderdag
Kinderdagverblijf Kim DAK O3 Claudia Hazebroek Belgin Sofu op afspraak
kinderopvang 2 onder elkaar Wendy Versluijs op afspraak
Kinderopvang 2Samen - 2Prinsjes Sebastiaan Gregoire Elke vrijdag en andere dagen flexibel
Kleine Beer Anneke Greven Michelle van Nieff ma ochtend, di en do hele dag
KoenDAK Saskia Olsthoorn Op aanvraag
Kokie Marijana Bagaric
Kyra Dak Henriette van Leeuwen Ellen van Es Dinsdag op afspraak
Oranje Zeynep Ozyilmaz Tamara van Egmond donderdag 8:30-10.30
Partou Kinderopvang Melissa Timmerman (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Dinsdag en woensdag
Peutergaarde Chanel Oschmann (zorgcordinator) Nettie Nieuwenhuizen Dinsdag
Peuterleerplek Brigitte van der Krogt Sandra van Boven op afspraak
Peuterleerplek Anne Frank Sacha Karis Ellen van Es Ma. van 8.45-16.30 uur, woe. op afspraak en don. van 8.45-12.45 uur
Peuterleerplek ChouChou Lieneke Bauer 1x/maand op maandag 8u - 10u, 1x/maand op vrijdag 13u - 15u
Peuterleerplek De Boskabouter Marian Lemire Belgin Sofu Donderdag op de Jan van Nassauschool
Peuterleerplek de Regenboog Jessica Hendriks Saskia Olsthoorn Dinsdag en donderdag
Peuterleerplek Helen Parkhurst Tamara van der Heijde Rianne Bardelmeijer 4x per jaar tijdens inloop en op afspraak
Peuterleerplek Houtwijk Birgit Steenaert-Ter Maten maandag & Donderdag
Peuterleerplek Ireentje Jongleren Hester Groenewegen Deepa Bhikharie maandag/ donderdag (op afspraak)
Peuterleerplek Jan Ligthart Ilham Bouchti Seher Goker woensdag
Peuterleerplek Marijke Mirela Golic Seher Goker dinsdag en vrijdagochtend
Peuterleerplek Repelsteeltje Cynthia Steenkamer-Dekkers maandag
Peuterleerplek Robbedoes Jeanet Vredeveld Margot den Hollander donderdagmiddag 2,75 uur
Peuterleerplek Speelhuis JongLeren Aylin Basaran di, do en vrij
Peuterleerplek Up (locatie Frits Diepenlaan) Nicolette van Vliet Lieneke Bauer Donderdag 08.00u - 13.00u
Peuterleerplek Up (locatie Laan van Hoornwijck) Nicolette van Vliet Lieneke Bauer Donderdag 8.00u - 13.00u
Peuterleerplek Vlietkinderen - Knus Ineke Smit Lieneke Bauer Dinsdag 8.00u - 16.30u en woensdag 8.00u - 11.30u
peuterleerplek Wildebras Alexandra Sno Roshni Badal dinsdagochtend en vrijdagochtend
Peuterschool De Elout Annemieke Sloof Ciska Monkel Maandag 8.00-13.00
Peuterschool Schaberg Pauline Hoogeveen Nici Huberts Op afspraak
Robin Dak Dinah Rafig Seher Goker donderdag
Seva Kinderopvang VVE Belgin Sofu op afspraak
Simsim I en II Serap Kilic Dinsdag
Small Apeldoornselaan Wendy Versluijs op afspraak
Stichting JongLeren De Kleine Prins Ronald Meerburg Güler Simsek Dinsdagochtend en donderdagochtend
t Vlindertje Kim van Hagen maandag
Talentenklup Els Betcke Esmé Sprenger Op afroep
Thusanong Olfa Rjaibi Nici Huberts Op afspraak
Tirza DAK Marijana Bagaric
Up voorschool bij de Fontein ? Ingrid Kuyvenhoven donderdag
VE- Leyenburgschool Sanne Spaans Irma Kuijpers Maandag 08.00-16.30/17.00 of donderdagochtend 09.15-12.30 uur aanwezig
Voorschool De Spiegel Nathalie Shuwemy Vrutaal Dindag van 08:10 tot 15:30 uur
Voorschool Kokie2sport (locatie Spionkopstraat) Andju Jamal Sezen Durmus maandag
Voorschool Vuurtoren Annette van der Geest Jose van Moorsel donderdag 13.00 - 16.00 + op afspraak
VVE Klimop Fazia Ramdjan Esmé Sprenger Dinsdagmiddag