‘voor een fijne schooltijd’

Peuteropvanglocaties & schoolmaatschappelijk werkers

Selecteer de peuteropvanglocatie van uw keuze.
U vindt hier de contactgegevens van de intern begeleider en schoolmaatschappelijk werker van deze locatie.

peuteropvang intern begeleider schoolmaatschappelijk werker aanwezig
De Kleine Wereld Rachel van Barreveld Natascha van Berkel Maandag
't Hoogstraatje Barbera Koekkoek Esther van Vonderen maandagmiddag 11:30 - 16:30
't Klimhof Gieta Moti Michelle van Nieff dinsdag
2 Acrobaten Wendy Versluijs donderdag van 9.00 tot 14.30
2 onder elkaar F. Boudouan Charety Hermanus op afspraak
2 Zonnebloemen 2 Samen Esmé Sprenger In overleg
2Aan2 peuteropvang Danny Santpoort Deepa Bhikharie woensdag (op afspraak)
2Lakeien Dorien Dalmeijer Majida Namroudi op afroep
2Penselen Majida Namroudi Op afroep
2Samen - 2Koninkjes Contactpersonen: Angela Muit/ Sarissa Jansen Deepa Bhikharie Op afspraak (woensdag/ donderdag)
Comenius Maud Bekink Sezen Durmus maandag
Cosmikids S. Yilmaz Z. Ghoerahoe Maandag
David Dak Nel Bernardon Margot den Hollander dinsdag en donderdag ochtend
De Hummelhoek 5,5 uur Nel Bernardon Margot den Hollander donderdagochtend
De Kleine Dolfijn Nadifa Akkabi Serap Kilic Maandag
De kleine Kameleon Henny van der Meer Regine Bijl Maandag tussen 8.30 - 14.45 op afspraak
de kleine Linde Tess Groneschild Marianna van Veen maandag
De kleine Prins Ronald Meerburg Regine Bijl Donderdag en Vrijdag op afspraak
De Peutersprong 1 en 2 Genevieve Leihitu Sezen Durmus dinsdagochtend en donderdag
De Rollebollers Tamara van der Heijde Rianne Bardelmeijer 1x per maand per groep (wisselende dagen en tijden)
De Speelgaarde Kimberley Nannes Saskia Knippenberg Di: 14.30-15.30 uur vrije inloop Beresteinlaan vanaf 1 nov. Do: op afspraak.
De Tuimelaar Wendy Versluijs maandag van 9.00 tot 14.00
De Veldmuisjes Rianne de Haan Natascha van Berkel Donderdag
Dikkie Dik Wendy Versluijs vrijdag van 9.00 tot 12.00
Dion Dak Sia Dallinga Nettie Nieuwenhuizen woensdagmiddag en donderdag op afroep
Duinroosje Maaike van Veldhoven Marianna van Veen dinsdagochtend
Femke Dak Danielle van der Wal Nettie Nieuwenhuizen woensdagmiddag en donderdag op afroep
Ganesha Nathalie van Gils Deepa Bhikharie dinsdag/ donderdag (op afspraak)
Gro Up Helen Parkhurst Marianne Vijverberg - van der Wel (zorgcoordinator) Rianne Bardelmeijer op afspraak
Gro-up (Rataplan) Peter de Haan Ciska Monkel Donderdag 8.00-15.00
gro-up - Kinderdagverblijf Dikkie Dik Belgin Sofu op afspraak
Het Baanbrekertje Chantal van den Akker Regine Bijl Dinsdag 8.30 - 14.30 op afspraak
IKC Al Medina Saliha El Khanichi Mohamadi Sezen Durmus dinsdag en vrijdag
Jong leren gevestigd op de Leeuwerikhoeve Wendy Elsackers Desiree Swalef beschikbaarheid op Maandag
JongLeren De Kladderkatjes Melody Peeters (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Maandag en donderdag
JongLeren Peuterleerplek De Kleine Wereld Saïda El Idrissi (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Dinsdag en woensdag
KBS W. Vooijs Kim van Hagen Di-Do
KC Bamboe Wendy Peters Germaine Salas Woensdag en vrijdag
Kinderdagverblijf Kim DAK O3 Claudia Hazebroek Belgin Sofu op afspraak
Kinderopvang 2Samen - 2Prinsjes Sebastiaan Gregoire Elke vrijdag en andere dagen flexibel
Kleine Beer Anneke Greven Michelle van Nieff donderdag
Kyra Dak Henriette van Leeuwen Ellen van Es Dinsdag 8.00-17.00 uur
Onze Wereld Aylin Basaran di, do en vrij
Partou Kinderopvang Melissa Timmerman (Pedagogisch Coach) Kimberley Bakker Dinsdag en woensdag
Peutergaarde -- Nettie Nieuwenhuizen Dinsdag
Peuterleerplek Brigitte van der Krogt Sandra van Boven op afspraak
Peuterleerplek Anne Frank Sacha Karis Ellen van Es Ma. van 8.45-16.30 uur, woe. op afspraak en don. van 8.45-12.45 uur
Peuterleerplek De Boskabouter Marian Lemire Belgin Sofu Donderdag op de Jan van Nassauschool
Peuterleerplek de Locomotief Annemarie Mosterd Saskia Olsthoorn donderdagochtend
Peuterleerplek de Regenboog Jessica Hendriks Saskia Olsthoorn Dinsdag (hele dag) en donderdagmiddag
Peuterleerplek Doedijntje Alies Verkade Belgin Sofu op afspraak
Peuterleerplek Houtwijk Birgit Steenaert-Ter Maten maandag & Donderdag
Peuterleerplek Ireentje Jongleren Hester Groenewegen Deepa Bhikharie maandag/ donderdag (op afspraak)
Peuterleerplek Jan Ligthart Ilham Bouchti Seher Göker maandag
Peuterleerplek Marijke Mirela Golic Seher Göker dinsdag en vrijdagochtend
Peuterleerplek Peuterpalet Alies Verkade Belgin Sofu maandagochtend of maandagmiddag
Peuterleerplek Robbedoes Jeanet Vredeveld Margot den Hollander donderdagmiddag 2,75 uur
Peuterleerplek Up Nicolette van Vliet Lieneke Bauer Donderdag 08.00u - 14.30u
Peuterleerplek Vlietkinderen - Knus Ineke Smit Lieneke Bauer Dinsdag 8.00u - 16.30u en woensdag 8.00u - 11.30u
peuterleerplek Wildebras Alexandra Sno Roshni Badal dinsdagochtend en vrijdagochtend
Peuterschool De Elout Raya Jansen Ciska Monkel Maandag 8.00-13.00
Peuterschool De Spiegel Nathalie Shuwemy Vrutaal Dinsdag
Robin Dak Aylin Basaran Woensdag
Robin Dak Caroline Cogenbach Seher Göker do
Seva Kinderopvang & VVE Deepa Bhikharie dinsdag/ donderdag (op afspraak)
Simsim I en II Serap Kilic Dinsdag
Tamarinde Idelette van der Spek Kim van Hagen maandag
Thusanong Nici Huberts maandag, dinsdag en donderdag
Twee Samen Charlotte Kop Desiree Swalef beschikbaarheid op Donderdag
Up Kinderopvang Lies Smoorenburg Sander Kooijman maandag
Up voorschool bij de Fontein ? Ingrid Kuyvenhoven donderdag
VE Blos (De Fontein-Wateringse Veld) Mariska Roche Nikki van der Hak woensdagochtend
VE- Leyenburgschool Sanne Spaans Irma Kuijpers Maandag
Voorschool de Talentenklup Els en Sehila Shuwemy Vrutaal Vrijdag
Voorschool Vuurtoren Annette van der Geest José van Moorsel donderdag 13.00 - 16.00 + op afspraak
VVE Klimop Anja Rexwinkel Esmé Sprenger Dinsdagmiddag
VVE Oranjeschool Mirna Gelok Maandag en donderdagmiddag bereikbaar